Blog - zajímavé články z oblasti logistiky

Stránky:  1 2 3 4 5 6   »

Nadrozměrná přeprava materiálu

Přidáno: 5. 5. 2023

Uskutečnili jsme nadrozměrnou přepravu dvou nákladů ze Štětí do německého Bremerhavenu o rozměrech 22x4,5x4,5 metrů. Postarali jsme se o veškerou logistiku a přepravu s vynikající profesionalitou a pečlivostí. Výsledkem bylo dokonalé provedení přepravy bez jakýchkoliv problémů. Děkujeme za projeveno…

Pokračování článku

Přeprava zemědělské techniky - pásového rypadla

Přidáno: 5. 5. 2023

Realizovali jsme další přepravu zemědělské techniky a to rýpadla z Mostu do Ostravy. Pásové rýpadlo o hmotnosti 31 tun bylo bez problémů přepraveno na místo určení díky vynikající organizaci a profesionalitě společnosti. Děkujeme za projevenou důvěru.

Pokračování článku

Přeprava technologií z Frýdku-Místku do jižní Francie

Přidáno: 13. 4. 2023

Další úspěšná realizace nadrozměrné mezinárodní přepravy. Jednalo se o zakázku z Frýdku-Místku do jižní Francie pro našeho klienta. Využili jsme specializovaného vozidla a zabezpečili jsme bezpečnou montáž a přepravu. Děkujeme za projevenou důvěru!

Pokračování článku

Nadrozměrná přeprava Tatry z Kopřivnice do Bremerhavenu

Přidáno: 13. 4. 2023

Úspěšně jsme přepravili Tatru z Kopřivnice do Bremerhavenu pro našeho klienta. Děkujeme za projevenou důvěru. Rádi nabídneme naše služby nadrozměrné přepravy i vám!

Pokračování článku

Nadrozměrná přeprava pásového rypadla z Kolína nad Rýnem do Sokolova

Přidáno: 3. 3. 2023

Nadrozměrná přeprava strojů je jedna z našich specialit. Přepravili jsme pásové rypadla z Kolína nad Rýnem do Sokolova. Celý průběh přepravy byl naprosto bezproblémový a stroj jsme včas dodali na místo určení. Děkujeme za projevenou důvěru.

Pokračování článku

Nadrozměrná přeprava cisterny

Přidáno: 3. 3. 2023

Nadrozměrná přeprava cisterny z Německa do západních Čech. Děkujeme za spolupráci. Spolehlivou nadrozměrnou přepravu zajístíme i Vám. Kontaktujte nás.

Pokračování článku

Přeprava Tatry z Kopřívnice do přístavu Kopr

Přidáno: 15. 2. 2023

Podívejte se na naši realizaci mezinárodní přepravy. Předmět zakázky byl převoz vozidla Tatra z Kopřivnice do přístavu Kopr ve Slovinsku. Nedělá nám problém přepravit i tento typ a rozměr vozidel. Rádi vytvoříme nezávaznou kalkulaci nadrozměrné přepravy i vám!

Pokračování článku

Přeprava stavebních strojů za doprovodu sněžení

Přidáno: 15. 2. 2023

Realizovali jsme další nadrozměrnou přepravu. Za doprovodu méně příznivého počasí jsme se chopili práce a přepravili stavební stroje pro našeho význameného klienta. Náklad byl v pořádku a včas doručen na místo určení.

Ať už potřebujete přepravit cokoli, v jakýchkoli podmínkách, můžete se na nás spole…

Pokračování článku

Nadrozměrná přeprava technologického kontejneru z španělské Zaragozy do Ostravy

Přidáno: 25. 1. 2023

V lednu jsme přepravovali technologický kontejner ze Španělské Zaragozy do Ostravy. Technologický kontejner byl bezproblémově přepraven našim specializovaným vozidlem. Náš zkušený tým se postaral o hladký průběh této zakázky. V nadrozměrné přepravě jsme profesionálové. Děkujeme!

Pokračování článku

Nadrozměrná přeprava cisterny z Polska do Mladé boleslavi

Přidáno: 25. 1. 2023

Realizovaná zakázka nadrozměrné přepravy cisterny z Polska do Mladé Boleslavi byla úspěšně dokončena. Cisterna byla přepravena z Polska do Mladé Boleslavi bez jakýchkoliv problémů a za přiměřenou cenu. Přeprava byla provedena s použitím speciálního nákladního vozidla s nadměrným návěsem, který byl s…

Pokračování článku

Stránky:  1 2 3 4 5 6   »

Poptávkový formulář

Poptejte přepravu zboží nebo si sjednejte osobní schůzku.
*

*

*

*

*

Položky označené * musí být vyplněny