Nadrozměrná přeprava

Nadrozměrná přeprava

Významnou součástí portfolia logistických služeb společnosti Easy Logistics, s.r.o. je komplexní zajištění přepravy těžkých, nadrozměrných nákladů a poskytunutí doprovodu k nadměrné přepravě. K přepravě nadrozměrných nákladů (zásilek) každého odběratele přistupujeme individuálně a nabízíme optimální řešení přepravních požadavků při zachování kvality a nízkých nákladech.

Společnost Easy Logistics, s.r.o. nabízí svým zákazníkům realizaci nadrozměrných transportů pásové a kolové techniky, stavebních strojů a zemědělské techniky, konstrukcí, rámů, turbín, generátorů, trafostanic, hřídelí a celou řadu dalších výrobků ze segmentu lehkého a těžkého strojírenství. Naše speciální návěsy jsou schopny přepravovat výrobky o rozmanité délce, šířce a výšce, s váhovým rozpětím do 53 t.

Díky týmu zkušených specialistů a dlouholetým zkušenostem jsme schopni realizovat nadrozměrnou přerpravu (dopravu) náročných projektů přesně na míru každého zákazníka. Přepravu nadrozměrných nákladů jsme schopni uskutečnit nejen z nebo do České republiky, ale i v rámci jednotlivých evropských zemí. Můžete se spolehnout na velice dobrou jazykovou vybavenost našich dispečerů, kteří doprovázejí přepravu nákladů. Provázanost se zahraničními partnerskými subjekty nám umožňuje rychlé zajištění veškerých nutných povolení, která jsou nutná k přepravě nadrozměrných nákladů (zásilek), průzkum trasy, stanovení optimální trasy, sjednání pojištění a v případě nutnosti uskladnění či zabalení.

Rozměry nadrozměrné přepravy

Nadrozměrná přeprava (doprava) vzniká ve chvíli, kdy parametry soupravy přesahují standardní rozměry. Speciální soupravy společnosti Easy Logistics jsou schopny přepravovat zboží nejen vysoké a široké, ale taky dlouhé. Maximální délka výrobku může dosahovat délky až 22,0 m.
Šířka a výška souprav je většinou omezena nejen parametry zvolené trasy, ale také i limitami areálů v místě odesílatele a příjemce. Naše soupravy jsou schopny převést výrobky do celkové šířky 6,0 m, přičemž výška souprav je v mezinárodní a vnitrostátní přepravě omezena výškou mostů, podjezdů a samozřejmě výškou vrat v jednotlivých průmyslových areálech. V mezinárodní přepravě je maximální výška soupravy stanovena na hranici 4,5 m, u vnitrostátních přeprav je limita posunuta o několik desítek cm výše, neb v ČR je situace o něco příznivější.

Nadrozměrná přeprava povolení

Skrze naše partnerské společnosti a agentury v jednotlivých evropských regionech je Easy Logistics schopna zprostředkovat zajištění povolení pro realizaci jednotlivých nadrozměrných přeprav i pro partnerské dopravní firmy.

Vozový park

Přepravu nadrozměrných nákladů (zásilek) realizujeme pomocí moderního vozového parku. Tahače, které jsou využívány v nadrozměrné přepravě logistické společnosti Easy Logistics, s.r.o. jsou značky Volvo, portálové návěsy značek Faymonville, Broshius a Schwarzmüller.

Máte-li zájem o přepravu nadrozměrných nákladů (zásilek) kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře níže.

Tahač Volvo a 4-osý podvalník Broshius s ložnou výškou 82 cm a užitnou tonáží do 53,5 t

Tahač Volvo a 3-osý podvalník Maxtrailer s ložnou výškou 88 cm a užitnou tonáží do 37 t

Tahač Volvo a 3-osé teleskopické plato Max Trailer s ložnou výškou 108 cm a užitnou tonáží 31 t

Tahač Volvo a Lowdeck Plato Schwarzmüller s ložnou výškou 105 cm a tonáží do 27 t

Tahač Volvo a dvouosý hlubinný návěs Broshius s ložnou výškou 30 cm a užitnou tonáží 27.5 t

Tahač Volvo a tří osý hlubinný návěs Faymonville s ložnou výškou 30 cm a užitnou tonáží 34,2 t

Tahač Volvo a čtyř osý hlubinný návěs Faymonville s Dolly s ložnou výškou 50 cm a užitnou tonáží 52,12 t

Ukázka realizovaných prací

V rámci přepravy nadměrných a nadrozměrných nákladů nabízíme:

  • velmi flexibilní vyřízení poptávky klienta, zpravidla do 48 hodin,
  • odpovědný přístup k potřebám každého klienta,
  • vynikající jazykovou vybavenost našich dispečerů
  • kvalitní a spolehlivou techniku k uskutečnění transportu
  • pojištění do 10 mil. Kč včetně váhového rozdílu po celém území Evropy,
  • operativní řešení složité dopravní situace,
  • zodpovědný přístup a kladení důrazu na zachování dobrého jména našeho zákazníka,
  • návaznost na mezinárodní námořní přepravu a jiné typy transportu

Poptávkový formulář

Poptejte přepravu zboží nebo si sjednejte osobní schůzku.
*

*

*

*

*

Položky označené * musí být vyplněny