O logistické společnosti Easy Logistics, s.r.o.

Logistická společnost Easy Logistics, s.r.o. byla založena v únoru roku 2005 a nabízí komplexní zajištění všech dopravních a logistických služeb. Jako logistická firma se vždy snažíme zákazníkovi nabídnout to nejlepší řešení. Náš tým zkušených odborníků je neustále k dispozici a nabízí odborné konzultace, kvalifikované poradenství a řešení všech logistických požadavků.

V logistice zajišťujeme všechny druhy silniční kamionové dopravy včetně realizace nadrozměrné přepravy, dále nabízíme zajištění námořní a letecké přepravy. Poskytujeme rovněž služby v celně-deklarační činnosti.

Spolehlivost – to je další důvod, proč zvolit pro Vaše požadavky naši logistickou společnost Easy Logistics, s.r.o. Jsme si vědomi toho, že při převzetí nákladu nepřebíráme pouze zboží nebo materiál, ale hlavně dobré jméno Vaší společnosti. Důležitost včasného dodání, bezeškodní průběh přepravy a optimální náklady jsou pro nás hlavní prioritou.

Hlavním posláním je rozvíjet mezinárodní obchod a vzájemnou spolupráci mezi českými a zahraničními ekonomickými subjekty.

Certifikační orgán provádějící certifikaci a kontrolu plnění podmínek Registru solventních firem vydal společnosti Easy Logistics, s.r.o. dne 14.11.2011 certifikát, potvrzující, že mezinárodní dopravce Easy Logistics,s.r.o. nemá žádné registrované dluhy v dostupných zdrojích a nemá žádné závazky vůči ostatním ekonomickým subjektům déle než 30 dnů po splatnosti.

Naše firma se v roce 2012 dostala mezi finalisty soutěže Firma roku Olomouckého kraje.

Vážíme si důvěry klientů a jsme rádi, že i my můžeme částečně přispět k jejich spokojenosti a hospodářskému růstu.

Historie společnosti Easy Logistics, s.r.o.

Logistická společnost Easy Logistics, s.r.o. je středně velké rodinná firma se sídlem v Ostravě. Kořeny v logistice a vztah k tomuto odvětví má rodina Lacinů již od počátku minulého století. Historie se konkrétně datuje od roku 1920, kdy praděda František Leide začal pracovat jako vrchní celní inspektor v Ostravě. Po druhé světové válce na konci čtyřicátých let vzniklo v tehdejším Československu ČSAD, kde své uplatnění našel i děda Oldřich Lacina. V jeho šlépějích pokračoval i jeho syn, náš otec Jan Lacina, který v Ostravě začal budovat kariéru od roku 1971 jako řidič doprovodného vozidla v závodu Těžké a Nadměrné dopravy.

Po sametové revoluci začal otec pracovat pro německou rejdařskou společnost a po 14 letech v jejím působení vybudoval v ČR organizaci o počtu necelých 300 zaměstnanců. Dalším významným mezníkem v historii byl vstup ČR do EU a otevření hranic. Vzhledem k tomu, že hlavní náplní činnosti této dceřiné německé organizace bylo poskytování celních služeb, bylo nutné po vstupu ČR do EU situaci přehodnotit.

S odkazem na sled uplynulých událostí a na základě aktuální situace na trhu došlo k rozhodnutí o založení a vzniku společnosti Easy Logistics, s.r.o. v únoru roku 2005. Logistická společnost Easy Logistics, s.r.o. navazuje na tradici podnikání rodiny Lacinů v tomto oboru a nabízí vysoce profesionální přístup k požadavkům svých klientů.

Logistické služby, které mezinárodní dopravce Easy Logistics, s.r.o. zajišťuje:

Certifikáty a členství

Registr solventních firem

Poptávkový formulář

Poptejte přepravu zboží nebo si sjednejte osobní schůzku.
*

*

*

*

*

Položky označené * musí být vyplněny