Kariéra

Hledáme řidiče nadrozměrné přepravy

Hledáme vhodného uchazeče na pozici řidiče v MKD, nadrozměrná přeprava, lowdeck plato.

Nabízíme:

  • výdělek 47-55 tis. Kč,
  • férové jednání, přátelský kolektiv
  • víkendy se jezdí zcela výjimečně,
  • příspěvek na dopravu do práce,
  • úrazové pojištění,
  • 40 % kapesné k dietám,
  • 2 000 Kč btto bonus za Dynafleet,
  • zázemí a jistota stabilní středně velké rodinné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v kamiónech zn. VOLVO
  • zaměstnanecké výhody pro dlouholeté zaměstnance

Požadujeme:

  • platný profesní průkaz, platná digitální karta, pojištění zodpovědnosti,
  • základní znalost AJ, NJ
  • čistý trestní rejstřík
  • praxe v oboru minimálně 2 let
  • kladný vztah k dopravě a řízení nákladního vozidla
  • výborné řidičské schopnosti
  • kultivované vystupování
  • časová flexibilita
  • samostatnost
  • spolehlivost a loajalita
  • zodpovědnost
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • dobrý zdravotní stav, platnost neurologického a psychologického vyšetření
  • platné osobní a cestovní doklady

Náplň práce:

  • řízení nákladního vozidla v rámci Evropy
  • realizace nakládek a vykládek různého druhu materiálu, zjištění nákladu vázacími prostředky, řetězy, kurtny, plachtování

Nástup možný ihned

Chcete spolupracovat s námi ozvěte se nám na číslo 800 499 400 nebo napište na e-mail: info@easylogistics.eu.

Poptávkový formulář

Poptejte přepravu zboží nebo si sjednejte osobní schůzku.

Položky označené * musí být vyplněny