Mezinárodní nadrozměrná přeprava

Jsme specialisté na mezinárodní přepravu těžkých a nadrozměrných nákladů. Bezpečně a spolehlivě přepravíme veškeré zásilky - od stavebních strojů přes těžkou techniku až po turbíny či trafostanice.

Mezinárodní nadrozměrná přeprava bez starostí

Díky moderní technice a speciálním návěsům zvládneme nadrozměrnou přepravu do hmotnosti až 53 tun. Zařídíme vše, co bude potřeba - vyřídíme nutná povolení, prozkoumáme trasu, sjednáme kvalitní pojištění a zajistíme také uskladnění či zabalení přepravovaného nákladu.

Přepravíme váš náklad včas a podle dohodnutého termínu do jakékoliv země světa. Spolehněte se kdykoliv na naše zkušené řidiče a dispečery. Převoz nadměrného nákladu na místo určení zařídí hladce, rychle a bezpečně.

Kdy se jedná o nadrozměrný náklad?

Nadměrná doprava se řeší v případě, kdy náklad přesahuje limity stanovené vyhláškou Ministerstva dopravy ČR. Pokud souprava překračuje limity 16,5 m na délku; 2,55 m na šířku, 4 m na výšku, zatížení na jednu nápravu 8-10 t a celkovou hmotnost 45 tun, jedná se o přepravu nadrozměrných zásilek.

Proč mězinárodní nadrozměrnou přepravu od nás:

  • Zákaznická podpora 24/7
  • Pojištění do 20 milionů Kč
  • Komplexní logistické služby včetně spedice
  • Více než 17 let zkušeností
  • Individuální řešení požadavků
  • Dodržování dohodnutých termínů
  • Přeprava do hmotnosti až 53 tun
  • Zajištění doprovodu

Přeprava nadrozměrných nákladů po celém světě

Jezdíme do více než 60 zemí světa a nebojíme se nových výzev. Rádi doručíme váš nadrozměrný náklad kamkoliv si budete přát. Cena nadrozměrné přepravy je individuální, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru.

Máte zájem o nadrozměrnou přepravu? Vsaďte na spolehlivou přepravu a zázemí naší stabilní logistické firmy. Úspěšně jsme realizovali spoustu náročných projektů s atypickými požadavky. Rádi pomůžeme také vám. Kontaktujte nás.

 

 

Poptávkový formulář

Poptejte přepravu zboží nebo si sjednejte osobní schůzku.
*

*

*

*

*

Položky označené * musí být vyplněny