Země působnosti

Prověření dodavatelé v oblasti nákladní dopravy a skladování, stabilní obchodní partneři v přístavech a na leteckých terminálech nám umožňují mezinárodní dopravu (přepravu) zboží v rámci celého světa. Zajišťujeme tak toky materiálů, zboží a podpůrných služeb mezi významnými výrobními a obchodními partnery rozmístěných v nejdůležitějších ekonomických centrech světové ekonomiky.

Po dobu působení na logistickém trhu jsme realizovali přepravy zboží do více než 60ti zemí celého světa. Jakákoliv další destinace pro nás bude příjemnou výzvou.

Mezinárdoní přeprava zboží z/do států EU:

Každodenní probíhající export/import celovozových a dílčích zásilek z a do zemí Evropské Unie zajištujeme prostřednictvím různých typů vozidel a návěsů uzpůsobených individuálním potřebám našich odběratelů. Zboží je po celou dobu mezinárodní dopravy (přepravy) pod odborným dohledem specialistů, kteří jsou schopni podat na vyžádání veškeré informace o průběhu dopravy. Obvyklá doba dodání přepravovaného zboží 1-4 dny:

Do 1 dne: Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko
Do 2 dnů: Francie, Itálie, Belgie, Holandsko, Dánsko, Švýcarsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko
Do 3 dnů: Španělsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Slovinsko, Srbsko, Bulharsko
Do 4 dnů: Portugalsko, Turecko, Ukrajina, Rusko, Bělorusko

Mezinárodní přeprava zboží mimo státy EU:

Dlouholeté zkušenosti s dopravou zboží a materiálů v rámci celého světa nám umožňují být stabilním partnerem pro společnosti, vyžadující kvalitní, bezpečnou a rychlou mezinárodní dopravu (přepravu) zboží. Zajišťujeme i celně deklarační služby. Níže uvádíme obvyklé doby dodání pro různé destinace:

Do 30 dnů: USA, Indie, Čína

Poptávkový formulář

Poptejte přepravu zboží nebo si sjednejte osobní schůzku.
*

*

*

*

*

Položky označené * musí být vyplněny